swieto sportu2023PRplakat

Święto Sportu Przymierza Rodzin! 

Święto Sportu Przymierza Rodzin to rodzinne wydarzenie sportowe, które odbędzie się w dniu 20 maja 2023 r. (sobota) na obiektach sportowych Szkoły Przymierza Rodzin na Ursynowie przy ul. Grzegorzewskiej 10. Start wydarzenia o godzinie 10:00!

Na miejscu będą na Państwa czekały różne typy aktywności fizycznej (na niektóre z nich należy się wcześniej zapisać, szczegóły poniżej):

1. Stacje sportowe. Atrakcje dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat. W ramach stacji przewidzianych jest sześć konkurencji:bieg na 50 metrów; skok w dal; strzelanie z łuku; Tor Ninja Warrior; Żonglerka; Hula hop. Nie wymaga wcześniejszego zapisu pisemnego. Wystarczy przyjść :-)

Ważne! Po przyjściu na wydarzenie należy udać się do biura zawodów w celu odebrania karty startowej. Po wykonaniu zadania na danej stacji będzie trzeba odebrać stempel potwierdzający udział w konkurencji, który ma się znaleźć właśnie na karcie startowej. Każdy uczestnik i uczestniczka za udział w przynajmniej czterech konkurencjach  otrzyma dyplom uznania, a zwycięzcy w każdej kategorii na koniec wydarzenia otrzymują medale w kategoriach wiekowych: 6-9 lat; 10-11 lat; 12-14 lat).  

2.Gry drużynowe.  W tej aktywności wymagane jest wcześniejsze pisemne zgłoszenie (szczegóły dot. zapisów poniżej) do dnia 14.05.2023 r.

  • Koszykówka 3x3 w trzech kategoriach wiekowych: 10-11 lat, 12-14 lat i OPEN.
    Zapisy do 14.05.2023 r. na adres e-mail: m.nagorski@spr3.edu.pl. Prosimy o podanie w zgłoszeniu nazwy drużyny oraz dane kontaktowe (e-mail i telefon) do osoby odpowiedzialnej za zespół. Każdy mecz będzie trwał 6 minut lub do 13 punktów. Liczba zawodników rezerwowych w drużynie jest dowolna, natomiast na boisku w danym momencie może przebywać po trzech zawodników z każdego zespołu.
  • Siatkówka – Konkurencja przeznaczona wyłącznie dla rodziców.  Mecze będą odbywały się w hali sportowej. 
    Zapisy do 14.05.2023 r. na adres e-mail: m.nagorski@spr3.edu.pl. Prosimy o podanie w zgłoszeniu nazwy drużyny oraz dane kontaktowe (e-mail i telefon) do osoby odpowiedzialnej za zespół.
  • Piłka nożna - w sześciu kategoriach wiekowych: do 7 lat,  do 8 lat, do 9 lat, do 10 lat, do 11 lat, do 12 lat. Każda zgłoszona drużyna rozegra jeden 15 minutowy pokazowy mecz zgodnie z harmonogramem, który zostanie przesłany e-mailem reprezentantom drużyn. 
    Zapisy do 14.05.2023 r. na adres e-mail: m.nagorski@spr3.edu.pl. Prosimy o podanie w zgłoszeniu nazwy drużyny oraz dane kontaktowe (e-mail i telefon) do osoby odpowiedzialnej za zespół.

3. Turniej Tenisa Stołowego im. Izabeli Dzieduszyckiej. Do turnieju zaproszeni są mistrzowie Szkół Przymierza Rodzin (dziewczyna i chłopak) oraz pojedyncze osoby zgłoszone przez poszczególne jednostki Przymierza Rodzin (świetlice, TOPRy, KIRS...). Nie ma kategorii wiekowej. 
Zapisy do 14.05.2023 r. na adres e-mail: m.nagorski@spr3.edu.pl. Prosimy o podanie w zgłoszeniu imienia i nazwiska mistrza, nazwę jednostki którą reprezentuje.   

4. Strefa rekreacyjna. Strefa przeznaczona dla wszystkich uczestników bez względu na wiek. Tutaj będzie można aktywnie odpocząć zgodnie z preferencjami :-)

Inne ważne informacje?:-) Na miejscu będzie można również zjeść coś na słono i słodko, a także napić się i miło spędzić czas w rodzinnej atmosferze. Od godziny 12:00 otwarta będzie ścianka wspinaczkowa.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast środki pozyskane ze zbiórki przeznaczamy na dofinansowanie młodych wyjeżdżających na ŚDM w Lizbonie. Oficjalne zakończenie oraz rozdanie medali zwycięzcą zaplanowane jest ok. godz. 13:00. 

Piotr Garal

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3

Przymierza Rodzin

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej