Marzanna Rymsza-Leociak

Prosimy o uzgadnianie terminów indywidualnych spotkań za pośrednictwem Librusa lub w sekretariacie (22 845 17 42).

Ulubiony przedmiot w szkole: JĘZYK POLSKI, JĘZYK NIEMIECKI

Najśmieszniejsze wspomnienie ze szkoły NAUCZYCIEL Z MOJEGO LICEUM - STARSZY PAN (PODOBNY JAK DWIE KROPLE WODY DO LUISA DE FUNESA) ZASYPIAŁ NA OSTATNICH LEKCJACH. W KLASIE ZAPADAŁA WTEDY IDEALNA CISZA - NIE CHCIELIŚMY PRZESZKADZAĆ PANU PROFESOROWI...

Wakacje w dzieciństwie TO BYŁY WAKACJE W HOLANDII - NAJBARDZIEJ UTKWIŁY MI W PAMIĘCI, BO ZOBACZYŁAM ŚWIAT, KTÓREGO NIGDY PRZEDTEM NIE ZNAŁAM.

Najbardziej lubię robić... LUBIĘ CZYTAĆ I "ŚWIĘTOWAĆ" - SZCZEGÓLNIE BOŻE NARODZENIE

Wicedyrektor szkoły

Anna Kulinicz-Walczak