Piknik jesienny jest okazją do spotkania uczniów, rodziców, nauczycieli i absolwentów naszej szkoły.

Od przeszło dwudziestu lat w jedną z październikowych sobót razem bawimy się i świętujemy. Co roku wybieramy inny temat naszego pikniku i przygotowujemy rozmaite, związane z nim, atrakcje,  zapraszamy ciekawych gości. Mamy też stałe punkty programu takie jak: przedstawienie przygotowane przez gimnazjalistów, tańce prezentowane przez uczniów klas młodszych, przedstawienie baletowe, wystawę prac plastycznych w „galerii szafa”, aukcję dzieł sztuki, konkurs z nagrodami, kawiarenkę pełną najróżniejszych smakołyków przygotowanych przez rodziców i dzieci.    

Dzieje się to w ciągu zaledwie kilku godzin, trudno zatem być uczestnikiem wszystkich wydarzeń tego dnia. 


Galeria WARszafa na Pikniku 2016

Dzięki pani Kasi Żółtek mogliśmy na Pikniku podziwiać Galerię WARszafa a teraz prace dzieci są też dostępne na naszej stronie.

Piknikowa galeria WARszafa Bazyliszek 1M  galeria WARszafa Studnie krolowej Anny klasa3T tusz lasowanie 03 piknikowa WARszafa Malarstwo na szkle kl 3T i 3M 01    

 

Czytaj więcej...

Piknik 2016 - spotkania z policjantami i ratownikami

2016 10 15 Piknik policja 0152016 10 15 Piknik policja 026W pikniku uczestniczyli policjanci z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji, którzy udzielali porad i informacji z zakresu zapobiegania zaginięciom osób, a w szczególności dzieci, zarówno w bezpośrednich rozmowach z zainteresowanymi, jak również rozdając ulotki edukacyjne, zawierające informacje o tym jak nie dopuścić do zaginięcia dziecka oraz co należy zrobić, kiedy dziecko zaginie. Integralnym elementem broszurki była plastikowa karta  na której w tzw. przysłowiowej pigułce umieszczono najważniejsze informacje przydatne w kontekście zaginięcia dziecka.

Karta została zaprojektowana w taki sposób aby można ją było zawsze mieć przy sobie (np. chowając w portfelu), w każdej chwili do niej wrócić i w razie potrzeby użyć. Każdy zainteresowany mógł również obejrzeć specjalistyczny pojazd wyposażony w sprzęt używany do poszukiwań zaginionych osób.

Czytaj więcej...

FOTORELACJE Z PIKNIKU 2015

P1120824Co prawda nie dopisała nam pogoda, ale PIKNIK 2015, jak co roku, był wyśmienity! 20151017 piknik mecz tenis 004

Były spotkania z absolwentami, mecze tenisowe (w tym ten najbardziej niesamowity - pani Izabeli Dzieduszyckiej i Maćka Kubika!), goście z Finlandii, wycinanki, artystyczne prace uczniów, przetwory, decoupage, konkursy, kino, aukcja, przedstawienia, śpiewy, tańce, pyszności... trudno wszystko wymienić!

Dziękujemy wszystkim organizatorom i gościom!

Do zobaczenia za rok!

 

Czytaj więcej...

PIKNIK 2015 galeria piknikowa

galeria piknikowa 01    galeria piknikowa 03    galeria piknikowa 05

W piknikowej galerii można było podziwiać drzeworyty uczniów kl. 2 gimnazjum, malarstwo na szkle klasy 3M, rzeźby ceramiczne klas 3T i 3M.

 

Czytaj więcej...