PODRĘCZNIKI - WPŁATY ZA ZAMÓWIENIA

Szanowni Państwo, 
informację o kosztach zamówienia podręczników dla Państwa dziecka otrzymacie od przedstawiciela Rady Szkoły swojej klasy lub znajdziecie ją w wiadomościach w Librusie.
 
Rodzice, którzy chcą skorzystać z możliwości zakupienia podręczników z upustem, powinni wpłacić wyliczoną dla ich zamówienia kwotę do 21 sierpnia na konto szkoły podstawowej, koniecznie opisując tytuł przelewu: podręczniki dla mojego dziecka IMIĘ i NAZWISKO z KLASY... (należy podać nazwę klasy, np 4T, 6M).
 
Jeśli zrezygnowaliście Państwo z tej formy zakupu - prosimy o informację do przedstawiciela swojej klasy lub dyrektora szkoły (w Librusie).
 
Marzanna Leociak

Sekretariat w wakacje

Sekretariat czynny w wakacje:
 
1 - 12 lipca w godz. 9.00-14.00
15 lipca -16 sierpnia przerwa wakacyjna
19 - 30 sierpnia w godz. 9.00-14.00

Na zakończeniu roku szkolnego


zakonczenie roku 2012 2013 002Pożegnaliśmy rok szkolny 2012/2013.

 

Na uroczystym apelu uczniowie wyróżnieni świadectwem z czerwonym paskiem i z wzorowym zachowaniem odebrali swoje cenzurki i nagrody książkowe. 

 

 

Czytaj więcej...

Planeta Warszawa

Szanowni Państwo!

Prezentujemy bardzo ciekawą propozycję dla dzieci na lato w Warszawie. Zachęcamy do przeczytania listu Zespołu Planety Warszawa:


 

IOM w Tajemniczym ogrodzie

IOM Wilanow 003Klasa IOM 14 czerwca uczestniczyła w lekcji "Tajemniczy ogród" prowadzonej przez instruktorów z Muzeum Pałacu w Wilanowie.
IOM Wilanow 005

 

Poznaliśmy zasady, którymi rządzą się ogród barokowy i park angielski, nauczyliśmy się rozpoznawać kilka gatunków drzew. 

IOM Wilanow 009

Punkt programu, który najbardziej nam się podobał, to poszukiwanie skarbów związanych z tematem lekcji.


 

Na koniec dostaliśmy kilka zadań do rozwiązania.

Czytaj więcej...

Tupot Białych Mew na plażach Jastrzębiej Góry.

Przez kilka dni nad morzem przetupaliśmy kawał wybrzeża i trochę kilometrów w głębi lądu. Na plaży podziwialiśmy nie tylko piach, ale również ciekawostki geologiczne: węgiel brunatny, piasek z granatami i mnóstwo najróżniejszych otoczaków. W Słowińskim Parku Narodowym zjeżdżaliśmy z górki na pazurki, z tym, że zamiast mrożonego H2O mieliśmy sypki SiO2, a zamiast nart wspomniane pazurki.

Czytaj więcej...