Konkursy przedmiotowe 2011/2012

Na stronie Kuratorium pojawiły się wymagania do przyszłorocznych konkursów przedmiotowych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i chetnych do rozpoczęcia przygotowań! 


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 22 czerwca 2011

Serdecznie zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która rozpocznie się Mszą Świętą w kościele św. Michała o godz. 10.00. Po mszy odbędzie się uroczysty apel na boisku przy szkole podstawowej, a po nim rozdanie świadectw w klasach. Podczas Mszy Świętej będziemy zbierać pieniądze na ofiarę, którą przeznaczymy na salezjańskie oratorium w Moskwie.

Czytaj więcej...

Podręczniki na rok szkolny 2011/2012

W zakładce Podręczniki można znaleźć listy podręczników na przyszły rok.


DZIEŃ RODZICA

dzien rodzica 002 

20 czerwca 2011 spotkaliśmy się w Domu Kultury na Stokłosach, aby podziwiać przygotowane przez dzieci przedstawienia w języku angielskim. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.

 

 

Bardzo dziękujemy nauczycielom języków oraz muzyki za przygotowanie występów!


 

Wyniki SPRAWDZIANU 2011

Informacja o wynikach sprawdzianu klas szóstych

Podobnie jak we wszystkich ubiegłych sprawdzianach szóstoklasisty nasza szkoła uzyskała najwyższy wynik wg skali staninowej przygotowanej przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (tzn, że zmieściła się w 5% najlepszych szkół w kraju), aż 50% uczniów uzyskało wynik bardzo dobry lub najwyższy (dla porównania na terenie woj. mazowieckiego taki wynik uzyskało 14% zdających). Żaden z naszych uczniów nie uzyskał wyniku poniżej średniej na skali staninowej.

Więcej informacji o wynikach ogólnopolskich można znaleźć tutaj.