2018 10 07 rodzinne biegi 0012018 10 07 rodzinne biegi 02607 października na Polanie Powsińskiej, w Lesie Kabackim odbyły się VII Rodzinne Zawody Biegowe. Pogoda dopisała! Od samego rana było ciepło, przyjemnie i słonecznie. O godzinie 9:30 na starcie, do biura zawodów zgłosiło się łącznie 14 rodzin.

W tym roku w kategorii rodzinnej wygrali p.Rudnik zdobywając 230pkt, na drugim miejscu p.Mrozowscy 200pkt. i trzecie miejsce dla p.Coddington 185pkt. Oprócz klasyfikacji rodzinnej prowadzona była również klasyfikacja indywidualna. Bieg najmłodszych (klasy 1-2 i młodsi) wygrała Marysia Skraba, w klasach średnich (klasy 3-4) wygrała Iga Rudnik, a w najstarszych (klasy 5-6) Hela Salak.
W kategorii dorosłych pierwszą kobietą na mecie była Joanna Gradoń a pierwszym mężczyzną Paweł Mrozowski. Jego dzisiejszy czas 6:48:49 jest aktualnym rekordem naszej dwu-kilometrowej leśnej trasy :)

2018 10 07 rodzinne biegi 007Chciałbym bardzo serdecznie podziękować tym bez których impreza ta nie byłaby tak udana. Dziękuje Pani Dyrektor za obecność, doping i wspieranie biegnących, Grażynie Komorowskiej za nieocenioną pomoc w biurze zawodów, wolontariuszowi Kubie i Martynie Komorowskiej za dzielne rowerowe pilotowanie biegnących, Krzysiowi Sawickiemu za nieustający co roczny udział i bycie jedynym dzielnym przedstawicielem nauczycielskiego grona :) oraz Pani Ani Salak, naszej super fotograf za piękne zdjęcia, które możecie tu podziwiać.
Oczywiście dziękuje też wszystkim obecnym rodzicom, że byliście, że chcieliście wspólnie z nami spędzić tę niedzielę i że pomagacie nam promować bieganie! Super!

Bardzo bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich za rok. Przyjdźcie i zobaczcie jak jest fajnie. No i pamiętajcie, że w naszej szkole wszyscy uczniowie w klasach 4-6 mają zaliczony bieg na 800m i to z naprawdę dobrymi czasami. Zatem nie ma ucznia, który by nie dał rady wystartować ;)

Pozdrawiam serdecznie :)
Filip Trząski