W dniach 13-14.05.2015 r. odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w Czwórboju Lekkoatletycznym. czworboj 14 05 2015 003

Pierwszego dnia występowali chłopcy w składzie: Józek Rączka, Bernard Mmereole, Kajtek Zieliński, Ziemek Zieliński, Franek Marchel, Gustaw Schwendimann, Szymon Oniszczuk. Chłopcy zdobyli 669 punktów. Bardzo dobry wynik w sprincie na 60m uzyskał Józek Rączka - 8,74s. co jest drugim najlepszym czasem szkoły (rekord: Antek Klamka). Bardzo dobry czas w biegu długim na 1km uzyskał Bernard Mmereole 3:39:84 co również jest drugim czasem szkoły oraz Kajtek Zieliński (3. czas szkoły) (rekord: Jacek Pazio).

Dzień później przyszedł czas na rywalizacje dziewcząt. Drużyna w składzie: Daniela Marcinkowska, Basia Dąbrowska, Mela Woźniak, Hania Polanowska, Ania Kokowska zdobyła 697 pkt. Bieg długi na 600m najlepiej pobiegła Mela Woźniak uzyskując czas 2:15:83 co aktualnie jest piątym czasem szkoły (rekord Aleksandra Aol Reiff).

Naszym reprezentantkom najbardziej przeszkadzała dziś wyjątkowo śliska bieżna, większość rywalek występowała w kolcach lekkoatletycznych.