2018 03 20 plywanie Warszawa 00120 marca na basenie przy ul.Barcelońskiej odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w pływaniu.

2018 03 20 plywanie Warszawa 007Nasze dziewczęta zajęły wysokie 6 miejsce w sztafecie 8 x 25m stylem dowolnym!! Biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom zawodów i to, że niektóre czołowe zespoły (szkoły) mają własne baseny i UKSy pływackie jest to naprawdę dobry wynik.

Nasze dziewczęta pływały dziś szybko i pewnie, wspierały się, dopingowały w drużynie, a po każdym przepłyniętym basenie widać było radość z dobrze wykonanego zadania! Emocji nie brakowało. Ostatecznie nasze reprezentantki wygrały swoją (2) serię i z napięciem oczekiwały końcowych wyników. Bardzo dziękujemy za udział Janki, która dołączyła do naszego zespołu w ostatniej chwili oraz wszystkim reprezentantkom, które odważnie i odpowiedzialnie stanęły na wysokości zadania
Skład: Zosia Smyrgała, Nina Niemiec, Hela Salak, Hania Niemyjska, Marysia Zienkiewicz, Zosia Latała, Marta Kudła, Janka Białynicka-Birula.

2018 03 20 plywanie Warszawa 002Sztafeta Chłopców zajęła niestety ostatnie miejsce, przegrywając ze wszystkimi szkołami przez dyskwalifikację. Powodem nie było zachowanie czy niezgody z przepisami występ naszych reprezentantów bo Ci dali z siebie wszystko i zacięcie walczyli o jak najlepsze czasy i miejsca. (Wystąpili Tomek Wargocki, Jan Jedliński, Mikołaj Mikołajczyk, Ignacy Wróblewski, Rysiek Niemiec)
Szkoła została zdyskwalifikowana przez wystawienie niepełnego składu 5/8 osób... :( Mimo licznych próśb o wzięcie udziału chłopcy w naszej szkole nie dali się namówić..
Wielka szkoda! Widocznie musimy jeszcze popracować nie tyle nad formą co nad prawdziwą sportową postawą i odwagą naszych przyszłych mężczyzn.

p. Filip Trząski