2018 02 14 mistrzostwa narty 0012018 02 14 mistrzostwa narty 037W środę 14 lutego odbyły się na Szczęśliwicach VII Mistrzostwa naszej Szkoły w Narciarstwie Alpejskim!

W zawodach wystartowało aż 73 uczniów, wszyscy pokonali trasę slalomu dwukrotnie. Nie zabrakło wielkich sportowych emocji: o lepszym miejscu decydowały ułamki sekund a drobne nierówności na ostatnich tyczkach wymagały od zawodników zachowania maksymalnej koncentracji na całej trasie slalomu.

Najlepszy czas zawodów i jednocześnie tytuł Mistrza Szkoły 2018 uzyskała Zosia Troniewska! pokonując trasę w czasie 17,98s. W swoich kategoriach zwyciężyli również Staś Kołodziej (chłopcy 4-6) Iga Rudnik (dziewczynki 1-3) i Jan Ślizień (chłopcy 1-3).

Dodatkowo małe upominki odebrali nasi najmłodsi narciarze oraz weterani,którzy brali udział w tych zawodach co roku przez 6 lat!! Dziękujemy że byliście z nami! Mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze więcej uczestników. Bo bez uczestników nie ma zawodów i tak wspaniałej atmosfery. Bardzo dziękujemy też pani Ani Salak za super zdjęcia które możecie podziwiać poniżej.