2018 06 12 zawody bieg bezp wakacje 192018 06 12 zawody bieg bezp wakacje 0512 czerwca na terenie Dolinki Służewieckiej odbyły się zawody "Bezpieczne Wakacje 2018". Tuż przed zawodami dowiedzieliśmy się o zmianie kategorii wiekowych, zatem dziś pobiegły osoby z klas 1,3,5 a tydzień temu klasy 2,4,5,6. Dziś z uwagi na termin zielonych szkół na trasach nie było dużego tłoku.

Nasi zawodnicy oczywiście wykorzystali sprzyjające warunki i zdobyli dużo medali. Najbardziej cieszą występy najmłodszych pierwszoklasistów, który dziś poraz pierwszy poczuli na czym polegają przełaje.
Wygrali dziś: Marysia Skraba, Jan Dąbski, Iga Rudnik, Józek Motoczyński i Ala Łodko. Dodatkowo medale zdobyli także Matylda Coddington, Jędrek Kamiński, Staś Kotomski, Jan Ślizień, Karolina Adamczyk, Ewa Salak, Karolina Mmereole, dużo osób znalazło się też w dekorowanych szóstkach. Zapraszamy do oglądania galerii, to już ostatnie dziecięce zawody sportowe w tym roku szkolnym.

Biegajcie dużo w wakacje bo od września rozpoczynamy Mistrzostwami Mokotowa!
A no.. nie zapominajmy że w najbliższą sobotę trójka dziewcząt z klas 5 zmierzy się z dystansem 5km podczas ulicznego biegu Ursynowa!
Mocno trzymajcie kciuki!