ALA ŁODKO - 2:44:86

Jak co roku we wrześniu, w naszej szkole odbywają się pomiary biegu na 800m. Biegi te są jednocześnie biegami kwalifikacyjnymi do mokotowskich zawodów w biegach przełajowych.

Podczas wczorajszych pomiarów w Parku Arkadia, Ala biegnąc w czasie 2:42:08 ustanowiła nowy rekord szkoły! Poprawiając poprzedni rekord należący do Teodora Kaliciuka o 11 sekund.
Do wyniku Ali najbardziej zbliżył się jej brat Krzyś uzyskując czas tylko o 3 sekundy gorszy od siostry.

Ala startowała na własną prośbę startowała w ostatnim wyścigu. Chciała znać czasy pozostałych.

Bardzo duże postępy uzyskały osoby, które przygotowywały się do zaliczenia również w wakacje i sumiennie wypełniały karty biegowe. Wiele z tych osób poprawiło życiówki o prawie 30 sekund!

W środę Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych! Reprezentacja już wybrana! Trzymajcie kciuki i czekajcie na nowe wiadomości!

Gratulujemy i Pozdrawiamy!