2019 10 02 sztafeta 001MAMY TO!!! NASZE DZIEWCZĘTA - MISTRZYNIE MOKOTOWA W SZTAFECIE 10 x 800m
Na terenie dolinki Służewieckiej odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w sztafetowych biegach przełajowych.
Zgodnie z zapowiedziami wystawiliśmy aż trzy drużyny czyli łącznie 30 osób!
Przebiegliśmy w sumie 24km, a nasze biegowe zmagania i gorące emocje trwały ponad półtorej godziny.

DZIEWCZĘTA MŁODSZE (2007 i młodsze)
Dziewczęta z najmłodszej kategorii po super biegach wygrały ze wszystkimi startującymi szkołami na Mokotowie i zdobyły piękne złote medale. Dodatkowo uzyskaliśmy prawo reprezentowania dzielnicy Mokotów na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży 8.10.2019r.

DZIEWCZĘTA STARSZE (2005-2006)
Po raz pierwszy w historii szkoły wystawiliśmy też sztafetę dziewcząt starszych, czyli w dawnym wieku gimnazjalnym! Już sam udział i gotowość do biegu całej dziesiątki były powodem do dumy, jednak dziewczęta potraktowały sprawę bardzo profesjonalnie pokazując, że nie zależy im tylko na udziale. Po bardzo dobrych biegach ostatecznie zajęły czwarte miejsce, tracąc tylko 16 sekund do brązu. Biorąc pod uwagę, że to debiut tej sztafety i niektórych zawodniczek, są powody do radości.

CHŁOPCY MŁODSI (2007 i młodsi)
Kolejną startującą sztafetą była drużyna chłopców. Bieg dość trudny ze względu na młody wiek naszej drużyny. Jednak dobry i solidny. Chłopaki na mecie na piątym miejscu w dzielnicy.

Bardzo bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wasz WIELKI WYSIŁEK - dzisiejszy, ale też ten podczas treningów na kółku lub biegów na wfach! Super!

biedronka logo

informacyjne2019kl1