20191108 badminton Mkotow 0220191113 badminton Warszawa 06Piątek 8 listopada był dniem wielkich sportowych emocji. Trwały rozgrywki unihokeja a jednocześnie powołana w niezwykłym tempie reprezentacja szkoły w badmintonie złożona z Józka Kasprzyka i Tomka Wargockiego WYGRAŁA ZAWODY WOM na Mokotowie!

W środę 13 listopada Mistrzowie Mokotowa w badmintonie: Józek Kasprzyk i Tomek Wargocki grali w Mistrzostwach Warszawy. Z łatwością pokonali uczniów z Woli, w kolejnym pojedynku z rówieśnikami z Białołęki przegrali w deblu. Ostatecznie musieli uznać wyższość kolegów z Pragi Południe, przegrywając w trzecim secie rozgrywki deblowej 10:11.

GRATULUJEMY ZAWODNIKOM I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI W TEJ NIEZWYKLE SZYBKIEJ AKCJI! :)

MOKOTÓW

WARSZAWA