III miejsce na Mokotowie naszych piłkarek!

2014 04 16 mistrz mok pilk nozn 0316.04.2014 r. reprezentacja naszej szkoły 2014 04 16 mistrz mok pilk nozn 09

zajęła III miejsce

w Mistrzostwa Mokotowa w Piłce Nożnej Dziewcząt!

Naszą szkołę reptezentowały:

Ola Reiff, Daniela Marcinkowska, Ola Marcinkowska, Marta Rybarczyk, Ula Hajdukiewicz, Lena Kacorzyk, Dominika Ignatowicz, Ania Wesołowska, Danusia Kozubska, Tosia Milewska.


Serdecznie gratulujemy!

 

Czytaj więcej...

Korektywa na basenie

2013 2014 korektywa w wodzie 002

Pani Justyna Dzięcioł prowadzi w naszej szkole zajęcia "Korektywa i profilaktyka wad postawy w wodzie" dla dzieci z klas 1-3. 

Poniżej mała galeria z tych zajęć, zaś o pani Justynie można poczytać na stronie naszego gimnazjum w zakładce "Kadra".

 

Czytaj więcej...

Szymon z brązowym medalem!

2014 04 04 zawody plywackie 042014 04 04 zawody plywackie 07Mistrzostwa Mokotowa w pływaniu

W piątek 4 kwietnia 2014 r. 16 osobowa reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Mokotowa w pływaniu w ramach eliminacji do WOM. Zawody odbyły się na basenie przy ul. Barcelońskiej.

III miejsce (brązowy medal) zdobył SZYMON MARCHEL, pokonując 50m kraulem w czasie 35,44s

Bardzo dobry wynik uzyskała również drużyna chłopców, która po zsumowaniu czasów wszystkich zawodników oraz czasu ze sztafety uplasowała się na wysokim V miejscu.

 

Reprezentowali naszą szkołę:2014 04 04 zawody plywackie 02

Dziewczęta: Basia Ziobrzyńska, Hania Urlich, Zosia Palczewska, Basia Dąbrowska, Jenny Donelly, Lena Kacorzyk, Marysia Boguta, Ania Wesołowska

Chłopcy: Adam Polanowski, Ziemek Zieliński, Franek Marchel, Bernard Mmereole, Maciek Urlich, Kajtek Zieliński, Maks Hojka, Szymon Marchel

 

Podziękowania:

Szczególne podziękowania składamy Jenny, Marysi, Ani oraz Maksowi, którzy, poinformowani w ostatniej chwili, zgodzili się zastąpić nieobecnych kolegów i koleżanki. Swoim zaangażowaniem, odwagą i odpowiedzialną postawą godną naśladowania, uratowali nasze drużyny przed dyskwalifikacją.

Nie oceniali swoich szans na wygraną, nie zastanawiali się, czy mają ochotę na start w zawodach, wzięli udział, bo potrzebowała ich drużyna, bo potrzebowali ich nauczyciele, bo potrzebowała ich szkoła. Dziękujemy!

Serdecznie gratulujemy!!

 

Czytaj więcej...

Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym - Gniew 2014

2014 03 27 mirtrz Pol zakow 003Podwójne Mistrzostwo Polski Macieja Kubika2014 03 27 mirtrz Pol zakow 007

13. miejsce Roberta Czerneckiego

 

Elżbieta Kwiatkowska (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maciej Kubik (SCKiS Hals Warszawa) byli najwyżej sklasyfikowanymi zawodnikami przed Indywidualnymi Mistrzostwami Polski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym. Rywalizacja o tytuły mistrzowskie toczyła się od piątku do niedzieli 21- 23 marca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewie.

 

Zmagania sportowe rozpoczęły piątkowe eliminacje prowadzone z podziałem na grupy.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Warszawy w Sportach Zimowych

25 marca 2014 r. na Torwarze odbyły się Mistrzostwa Warszawy w Sportach Zimowych.
Startowało 15 szkół, a nasza reprezentacja  w składzie:

Ola Reiff, Ola Marcinkowska, Daniela Marcinkowska, Marta Rybarczyk i Hania Polanowska

zajęła wysokie 5. miejsce!

                         IMAG0483     IMAG0490

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Zespół nauczycieli WF


Czytaj więcej...

Błękitna Sztafeta i Złoty Krążek

14 marca, na Torze Łyżwiarskim STEGNY, odbył się Wielobój Łyżwiarski dla Dziewcząt ,,Błękitna Sztafeta" oraz Wielobój Łyżwiarski dla Chłopców ,,Złoty Krążek", w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.2014 03 14 zawody lyzw 001


Z radością informuję,że reprezentacja dziewcząt w składzie:

Ola Reiff, Marta Rybarczyk, Ola Marcinkowska, Basia Dąbrowska, Hania Polanowska

zajęła I miejsce!!

2014 03 14 zawody lyzw 10

a reprezentacja chłopców w składzie:

Ignacy Stachura, Max Hojka, Michał Rybarczyk, Gutek Schwendimann, Józek Wierzbowski zajęła II miejsce!!

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół nauczycieli WF

 

 

Czytaj więcej...

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Duża klasyfikacja Warszawskiej Olimpiady Młodzieży po pierwszym semestrze.

Zajęliśmy w niej pierwsze miejsce na Mokotowie.

Konkurencje, w których wzieliśmy udział to:

-indywidualne biegi przełajowe

-sztafetowe biegi przełajowe

-koszykówka

-unihokej

-tenis stołowy

-piłka ręczna

Gdyby udało się nam utrzymać w pierwsze trójce na koniec roku szkolnego, można byłoby liczyć na dofinasowanie przy zakupie sprzętu sportowego. Tak było w latach poprzednich.

 

 

Tenis stołowy

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków - 09.02.2014

W sali sportowej na Warszawskim Targówku rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kat. Żaków.
Naszą szkołę oraz klub SCKiS Hals Warszawa reprezentowało czterech zawodników:

Maciek Kubik (1 miejsce),

Robert Czarnecki (4 miejsce),

Maciej Podniesiński (17-20 miejsce) oraz

Kazik Burchard (25-32 miejsce).

 20140209 141032 20140209 141200


Zawodnikom gratulujemy sukcesu. (mk)

III Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie alpejskim

We środę 5.02.2014r. odbędą się III Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie alpejskim.

Wyjście z klas:
8:45 - klasy pierwsze, drugie
8:55 - klasy trzecie i czwarte
9:00 - klasy piąte i szóste
Powrót do szkoły ok. 14:00
Na zawody zapisało się 71 osób.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

 

 

Tenis stołowy

turniej tenisa 18 01 2014 002III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Żak.

Zawody odbyły się 18 stycznia w hali sportowej SCKiS HALS, ul. Króla Maciusia 5.


Poniżej zamieszczamy link do klasyfikacji końcowej
http://mzts.pl/pdf/1314/wtk/03_wtk_z_m.pdf


Nasi chłopcy reprezentujący klub SCKiS HALS zajęli następujące miejsca:

1 miejsce - Maciej Kubik

5-8 miejsce - Robert Czernecki

25-32miejsce - Maciej Podniesiński i Kazik Burchard


W zawodach brały udział wszystkie najlepsze kluby z całego województwa.

W klasyfikacji klubowej zajęliśmy 2 miejsce.

turniej tenisa 18 01 2014 001

 

MISTRZOWIE WARSZAWY!

mistrz War tenis stol ch 17 12 2013 005

Na Mistrzostwach Warszawy w tenisie stołowym w cyklu WOM naszą szkołę reprezentowali i zdobyli Mistrzostwo:

1. Maciej Kubik

2. Józef Rączka

3. Szymon Oniszczuk

4. Robert Czernecki

GRATULACJE DLA CAŁEJ EKIPY!

 

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwo i wicemistrzostwo!

GRATULUJEMY NASZYM TENISISTOM!

Wielki sukces reprezentacji chłopców w tenisie stołowym!

Nasze drużyny wywalczyły pierwsze i drugie miejsce na Mokotowie w tenisie stołowym.

Złoci medaliści:

Maciej Kubik
Józef Rączka
Robert Czernecki

 

Srebrni medaliści:

Szymon Oniszczuk
Bartosz Hryniecki
Maciej Podniesiński

 

WYRAZY UZNANIA DLA ZAWODNIKÓW I ICH TRENERA, PANA MARCINA KUBIKA!

 


 

Nasze dziewczęta Mistrzyniami Mokotowa w tenisie stołowym!

GRATULUJEMY NASZYM TENISISTKOM!


Ola Reiff i Ania Wesołowska zdobyły pierwsze miejsce w Mistrzoststwach Mokotowa zaś Ola Marcinkowska i Lena Kacorzyk zajęły czwartą pozycję.

Bardzo cieszymy się z sukcesu i gratulujemy także trenerowi - panu Marcinowki Kubikowi!

 


 

 

 

Łyżwiarskie czwartki 2013/2014

28 listopada 2013 r. (czwartek) ruszamy z nowym sezonem zawodów Łyżwiarskie Czwartki. W zawodach tych bierzemy udział już trzeci rok. W poprzednim sezonie byliśmy najlepszą szkołą łyżwiarską w Warszawie i najlepszą niepubliczną szkołą w Polsce!

Terminy zawodów: 28.11, 5.12, 12.12, 19.12, 9.01, 16.01, 23.01, 30.01, 6.02, 13.02, 6.03, 13.03, 20.03 (ceremonia dekoracji).

Wyniki można śledzić na stronie Łyżwiarskich Czwartków.

Czytaj więcej...

Unihokej dziewcząt

Nasza reprezentacja dziewcząt w unihokeju zajęła wysokie czwarte miejsce w mistrzostwach Mokotowa.

Skład reprezentacji:
1. Anta Stanecka
2. Tosia Milewska
3. Ola Reiff
4. Ania Wesołowska
5. Ula Hajdukiewicz
6. Daniela Marcinkowska
7. Ari Kamecka - Jurek
8. Ola Marcinkowska
9. Zosia Litwin
10.Ida Skolimowska
11. Zosia Żbikowska

 

Gratulujemy!


 

 

Giełda sprzętu zimowego

Już w najbliższą sobotę, 24 października*, w godzinach 11.00 - 13.00 odbędzie się w naszej szkole giełda narciarsko-łyżwiarska.

 

To idealna okazja aby przed sezonem zimowym nabyć dobry sprzęt używany lub sprzedać coś z czego wyrosło już Państwa dziecko.

 

Zapraszamy do uczestnictwa i przynoszenia sprzętu.

W zakupach będzie doradzała p. Justyna Trząska.

*Zmiana terminu giełdy spowodowana jest prośbami rodziców, którzy już teraz chcą zaopatrzyć się w sprzęt łyżwiarski dla swoich dzieci; rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego zaplanowane jest na 18 listopada.

Organizatorzy:

p. Justyna trząska

p. Filip Trząski

Kontakt (p. Justyna Trząska): 602 499 240


 

 

Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych wrzesień 2013

bieg ind mok 2013 09 004Aleksandra Reiff Mistrzynią Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych!

 

Oprócz pięknego złotego medalu Oli, wysokie miejsca uzyskali także Gustaw Schwendimann (miejsce 4.) oraz Daniela Marcinkowska i Jacek Pazio. Cała czwórka uzyskała prawo reprezentowania Mokotowa na Warszawskiej Olimiadzie Młodzieży.

Pozostali nasi biegacze klasyfikowali się w większości w pierwszych dwudziestkach, co jak na prawie 100 dzieci w każdej kategori również jest dobrym wynikiem.

 

 

Czytaj więcej...

WOM i MIMS 2013/2014

  

Nasza szkoła, jak co roku, bierze udział w zawodach z cyklu Warszawskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Od wielu lat nasi reprezentanci z powodzeniem startują w kolejnych zawodach, sięgając niejednokrotnie po najwyższe laury. 

Także w zaczynającym się właśnie sezonie, pomimo braku sali gimnastycznej przy szkole, zamierzamy startować i wkładać jak najwięcej sił i zaangażowania we wszystkie konkurencje i... przywozić medale! 

Życzcie nam powodzenia!