9 października odbyły się w Wesołej finały warszawskie zawodów w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny ze zwycięskiej sztafety w finałach mokotowskich:

 

 Zosia Palczewska, Hania Polanowska, Daniela Marcinkowska, Marta Rybarczyk, Ari Kamecka-Jurek, Weronika Zając, Aleksandra Reiff, Antonina Stanecka, Antonina Milewska, Hela Mrozowska (rezerwowa), Ula Hajdukiewicz. Dziewczyny zajęły 12 miejsce - to naprawdę dobre osiągnięcie!

Gratulujemy!

 


Pan Filip 10 października napisał: Kto przegapił wczorajsze wiadomości sportowe - zapraszamy do obejrzenia. Krótka relacja z biegów sztafetowych. (3:30) - przez chwilę widać nawet osoby z naszej szkoły :) (4:32) Weronika Zając w czasie biegu na swojej zmianie (zielona koszulka Szkolnej Reprezentacji Biegowej).


 

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej