2017 09 29 biegi sztafety 017NASZE DZIEWCZĘTA MISTRZYNIAMI MOKOTOWA w sztafecie 10 x 800m.

 

Nasza reprezentacja w składzie: Jagoda Fijałkowska, Kaja Marcinkowska, Hela Komorowska, Bogna Jedziniak, Teresa Sikorska, Matylda Zając, Zosia Latała, Zosia Troniewska, Karolina Mmereole, Ala Łodko wywalczyła ZŁOTE medale i jako jedyna szkoła w tej kategorii prawo do reprezentowania dzielnicy Mokotów na zbliżającej się Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się na warszawskim AWF-ie.


Drużyna chłopców w składzie Ignacy Grunwald, Mateusz Plewczyński, Piotr Twaróg, Krzyś Rybarczyk, Dominik Lipiński, Jan Odoliński, Krzyś Łodko, Antek Dembiński, Staś Kowalski i Teodor Kaliciuk mimo dobrych biegów naszych reprezentantów ostatecznie zakończyła zmagania na 7 miejscu. Należy jednak pamiętać, że prawie połowa naszych reprezentantów to 4-klasiści a Mistrzostwa Mokotowa to zmagania reprezentacji szkół z klas 4-6, więc na lepsze miejsca musimy jeszcze poczekać.

Dodatkowo bardzo serdecznie gratulujemy naszej absolwentce Jasminie Mmereole (r. 2000), która po 6 latach startów nadal odnosi sukcesy na tych zawodach. Dziś wspólnie ze swoją drużyną z Liceum również zdobyła złoty medal!

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej