Święty Franciszek wygrywa grupę!! Nasi po ciężkich spotkaniach kończą rozgrywki na drugim miejscu w grupie eliminacyjnej.2019 04 03 pilka nozna chlopcy 001

Zawodnicy ze szkoły podstawowej Świętego Franciszka byli totalnie poza zasięgiem. Wszyscy jak spod igły, większość powyżej 160cm wzrostu, ubrani w żółto jaskrawe koszulki z logo sponsora. Widać było, że rozegrali ze sobą naprawdę wiele meczy. Grali mądrze, spokojnie widzieli się na boisku. Dzisiejsze mecze eliminacyjne były dla nich jednymi z łatwiejszych jakie ostatnio grali. Z łatwością rozegrali pierwszy mecz z SP271 wysoko wygrywając (10:0), drugi mecz z naszą drużyną również nie zrobił na nich najmniejszego wrażenia (11:0)

Naszej drużynie pozostał mecz z SP271, ciężka przeprawa... mimo wielu akcji wszystkie nasze strzały nie mogły trafić do bramki rywali i rozpoczęliśmy od dwubramkowej straty. Jednak w trakcie meczu po strzałach Ignacego Sarny i Antka Dembińskiego udało się doprowadzić do remisu trzy-trzy. Bramka dająca nam zwycięstwo w meczu padła szczęśliwie w ostatniej minucie i mecz zakończył się wynikiem 4:3.

Na pochwałę zasługuje gra naszego bramkarza Józka Motoczyńskiego, który dziś na bramce miał bardzo dużo pracy i wybronił wiele ciężkich strzałów!

Drugim miejscem w grupie eliminacyjnym zakończyliśmy udział chłopaków w Mistrzostwach Mokotowa. Trzymamy kciuki za Świętego Franciszka, bo chłopaki dobrze grają i mogą zajść naprawdę wysoko.

Nasza reprezentacja: Ignacy Sarna, Staś Kotomski, Krzyś Łodko, Teodor Kaliciuk, Jan Odoliński, Antek Dembiński, Józek Kasprzyk, Mikołaj Mikołajczyk, Ignacy Grunwald, Józek Motoczyński (bramkarz).

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej