WOM w indywidualnych biegach przełajowych

2019 10 02 wom 001ANTEK DEMBIŃSKI - Jedzie na Mazowsze!

Rano 2.10.2019r. na terenach AWF-u odbyła się War2019 10 02 wom 002szawska Olimpiada Młodzieży w biegach przełajowych. To niezwykle trudne zawody, w których w każdym biegu startuje około 150 osób. Trasa jest wąska, startujących olbrzymia ilość, bardzo dużo przepychania, często zdarzają się nieprzyjemne upadki. Wszystko to sprawia, że uzyskanie miejsca w czołówce biegnącego tłumu jest ekstremalnie trudne. Zawodnicy to reprezentacje wszystkich 18 warszawskich dzielnic (czyli 10 najlepszych osób z każdej dzielnicy)

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Mokotowa w SZTAFETOWYCH biegach przełajowych

2019 10 02 sztafeta 001MAMY TO!!! NASZE DZIEWCZĘTA - MISTRZYNIE MOKOTOWA W SZTAFECIE 10 x 800m
Na terenie dolinki Służewieckiej odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w sztafetowych biegach przełajowych.
Zgodnie z zapowiedziami wystawiliśmy aż trzy drużyny czyli łącznie 30 osób! 
Przebiegliśmy w sumie 24km, a nasze biegowe zmagania i gorące emocje trwały ponad półtorej godziny.

Czytaj więcej...

Jesienne Biegi Przełajowe

2019 09 24 biegi 00524.09.2019r. to kolejny udany, sportowy dzień w naszej szkole. Na terenie Dolinki Służewieckiej wzięliśmy udział w zawodach Jesienne Biegi Przełajowe. Do udziału w tych zawodach dopuszczone zostały dobrze biegające osoby z klas 2,4,5 które rocznikowo były za młode na udział w zeszłotygodniowych Mistrzostwach Mokotowa.

Czytaj więcej...

Piłka nożna chłopców - Młodzież

2019 09 23 mecze 005

 

Dwa dni po meczach dziewcząt przyszedł czas na najstarszych chłopaków z Kabat. Z samego rana rozegrali oni dwa mecze. Z Monnet International School oraz z SP 307. Niestety oba zakończyły się przegraną naszych 2:0, ale styl gry, zaangażowanie i profesionalne podejście do meczy, no i wczesne poranne stawienie się w umówionym miejscu zasługiwały na pochwałę. Brawo!

Czytaj więcej...

ANTEK DEMBIŃSKI - WICEMISTRZEM MOKOTOWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

2019 09 17 biegi przlaj ind 17Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych 2019
ANTEK DEMBIŃSKI - WICEMISTRZEM MOKOTOWA!!!

WIELKI PECH NASZEJ MISTRZYNI

Dziś na terenie Dolinki Służewieckiej odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w biegach przełajowych. Zawody odbywały się na nowej trasie, zupełnie innej niż przez wiele lat. Trasa wąska i obfitująca w korzenie nie przypadła naszym zawodnikom do gustu.

Najlepszy występ zaliczył nasz rekordzista szkoły Antek Dembiński zdobywając 2 miejsce i wygrywając srebrny medal. Super zaprezentowały się też dziewczyny z klasy szóstej: Hela Komorowska (5 miejsce) i Zosia Smyrgała (6 miejsce).
Dodatkowo w pierwszych dziesiątkach znaleźli się też Jan Odoliński (7), Krzyś Łodko (10), Hela Salak (9)
Cała szóstka uzyskała prawo reprezentowania dzielnicy na zbliżającej się Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Czytaj więcej...

Piłka nożna dziewcząt - Młodzież

2019 09 23 pilka nozna dziewczat 01W poniedziałek 23.09.2019r. na boisku przy ulicy Chełmskiej nasze dziewczęta z najstarszej kategorii wiekowej - Młodzież - rozegrały swoje trzy mecze. Dużym sukcesem jest już sam udział w tak zaawansowanym wieku ;) Bardzo cieszymy się, że po dłuższej przerwie udało się nareszcie zebrać drużynę z tej grupy wiekowej. Wielkie podziękowania należą się naszej koordynator Zosi, która włożyła sporo pracy w namawianie i informowanie zawodniczek.

 

Dziś dziewczęta rozegrały naprawdę dobre spotkania. Mimo potrójnej przegranej (3:1 z Fundacją Szkolną nr 20, 2:0 z Zakonem Pijarów i 2:1 z SP103) nasze zawodniczki skończyły turniej w bardzo dobrych humorach. Na boisku pokazały duże zaangażowanie i dotrzymywały gry rywalkom. Na szczególne uznanie zasługiwała gra Zosi Troniewskiej, która zdobyła dwie bramki dla naszej reprezentacji. Kolejną zawodniczką, której umiejętności były dziś szczególnie cenne była nasza bramkarka Zuzanna Sawicka. Jej obrony, na maksymalnej koncentracji, nieustraszone i pełne zaangażowania często ratowały nasz zespół z trudnych sytuacji.

 

Dziękujemy za to że, odpowiedzialne zgłosiłyście swoją gotowości i pokazałyście, że i ta grupa wiekowa, może i powinna brać udział w rozgrywkach sportowych.

Czytaj więcej...

biedronka logo

power logo

REKRUTACJA
informacyjne2019kl1 Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej