Grupa Aquamarine spędzała większość czasu na plaży. Malowałyśmy codziennie „pocztówki” znad morza starając się dostrzec całą gamę barw wody i nieba. Zbierałyśmy kamyki, muszelki, patyczki. Najwięcej inwencji i spontaniczności wyzwoliła w nas praca techniką „action painting”. Pięknych barw nabrało wtedy nie tylko płótno, ale także piasek i często skóra artystek. W przerwach tworzenia szalałyśmy na piasku i w morzu. Poznałyśmy podstawy rysowania portretu i wykonałyśmy pamiątki z wykorzystaniem zebranych „skarbów”.

Na wycieczce do Władysławowa zwiedziłyśmy Muzeum Motyli, gdzie widziałyśmy przepiękne okazy tych owadów. Przekonałyśmy się, że natura jest najwspanialszym artystą!

W środowe popołudnie bawiłyśmy się w „Ćwierćland” – zabawę integracyjną propagującą ideę współdziałania i tolerancji (wg scenariusza KLANZY).

W trakcie wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego czułyśmy się jak uczestnicy karawany, zdobywając szczyty wydm na szlaku ruchomych piasków.

Wieczorami grupa teatralna zabawiała nas swoimi przedstawieniami, a potem już tylko podsumowanie dnia i próby ułożenia nas w łóżkach.

Pełne wrażeń, opalone, wymoczone w morzu szczęśliwie dotarłyśmy w burzowy piątek do Warszawy, wpadając w ramiona stęsknionych Rodziców.


 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej