2016 09 21 23 6T jesienna 08Tegoroczną jesienną szkołę klasa 6T spędziła na poligonie szkoleniowym Grom Group w Czerwonym Borze koło Łomży.

2016 09 21 23 6T jesienna 09

Przez trzy dni mieliśmy okazję dowiedzieć się, jakimi zasadami należy kierować się przy budowie szałasu, czym i jak rozpalić ogień, a także jak odnaleźć kierunek północny w terenie.

W czasie zadań grupowych zmagaliśmy się z wyzwaniami wymagającymi zaangażowania, czasem także fizycznego, ze strony całego zespołu. Z kolei podczas gier nocnych mogliśmy usłyszeć jak brzmią prawdziwe jelenie na rykowisku i bobry na żeremiach. Pobyt na poligonie nie mógł obyć się bez czołgania i czołgów. Próbowaliśmy też swoich sił w łucznictwie i strzelectwie, a na koniec mieliśmy okazję zmierzyć się z własnym strachem podczas zajęć wspinaczkowych i zjazdu z trzypiętrowej tyrolki.

Jak na prawdziwych twardzieli przystało, spaliśmy w namiotach wojskowych, mimo prawdziwie jesiennych temperatur. Raz, dwa, lewa…

logo nowe 1

rozbudowa szkola