00a2018 02 26 03 03 zimowe igrzyska 085b2018 02 26 03 03 zimowe igrzyska 054Podobnie jak w latach poprzednich nasza 18 osobowa reprezentacja wyjechała w okolice Zakopanego, aby przez kilka dni rywalizować ze szkołami z całej Polski w sportach zimowych (łyżwy, narty zjazdowe, biegówki).
Tegoroczne Igrzyska należały jednak do najtrudniejszych, w jakich mieliśmy okazję brać udział. Wszystko to za sprawą ekstremalnie niskich temperatur! Każdego ranka temperatura wynosiła mniej niż 20 stopni poniżej zera, a nasi reprezentanci dzielnie pakowali sprzęt i jechali na starty.


s2018 02 26 03 03 zimowe igrzyska 087Igrzyska ostatecznie można zaliczyć do bardzo udanych. Nasza szkoła zajęła III miejsce wśród wszystkich szkół podstawowych. Nasi reprezentanci przywieźli aż 12 medali: 8 w łyżwiarstwie szybkim, 3 w narciarstwie biegowym i 1 w narciarstwie alpejskim. 3 złote (Antek Dembiński - biegówki, Krzyś Łodko - łyżwy, Ala Łodko - łyżwy,) 6 srebrnych (Hania Litwin - łyżwy i narty, Antek Dembiński - łyżwy, Krzyś Łodko - biegówki, Matylda Zając - łyżwy, Ignacy Sikorski - łyżwy), 3 brązowe (Jan Odoliński - łyżwy i biegówki, Helena Komorowska - łyżwy)
Dodatkowo bardzo wiele osób z naszej szkoły było dekorowanych na miejscach 4-6.


Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych sukcesów i dziękujemy za zaangażowanie, wytrwałość i wzajemną pomoc.

Filip Trząski

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej