Książki z historią - poleca pani Małgosia Zielińska

Drodzy Uczniowie,

przesyłam Wam listę ciekawych książek dotyczących historii. Są one bardzo różne. Jedne poważne i długie, inne krótsze, ale też warte poznania. Niektóre zostały wydane po raz pierwszy ponad 100 lat temu, inne w zeszłym roku. Szukając lektury dla siebie, pytajcie rodziców, rodzeństwo, nauczycieli i przyjaciół, co Wam polecają, ale nie bójcie się sięgnąć po pozycję, której nikt z Waszych znajomych nie czytał.

Jeżeli sami traficie na ciekawą książkę, której nie ma w tym zestawie, proszę, powiedzcie mi o tym. Nich lista rozrasta się dzięki Wam.

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Zielińska

ZAPRASZAMY DO ARCHIWUM

W zakładce WYDARZENIA mogą znaleźć Państwo kronikę zapisów z zeszłych lat.

Zachęcamy do oglądania i czytania!

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

W poniedziałek 3 września spotykamy się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego.

O godzinie 10.00 Msza Św. w kościele pw. Św. Michała Archanioła.

Po mszy dzieci pod opieką rodziców przechodzą do budynku szkoły,
gdzie odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach.

DO ZOBACZENIA!

PLANOWANE PIERWSZE ZEBRANIA

WTOREK 4 WRZEŚNIA:

17.00 - obowiązkowe szkolenie LIBRUS dla rodziców nowych uczniów (klasy pierwsze oraz dzieci, które dołączają w tym roku)

17.30 - zebrania klasowe klas 1-3

18.30 - zebrania klasowe klas 4-6