2019 02 22 balet kolko 011Kółko baletowe w naszej szkole prowadzi pani Katarzyna Białkowska-Madej. Tancerka Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, Opery Wrocławskiej i Teatru Wielkiego w Łodzi. Absolwentka Akademii Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie oraz Szkoły Baletowej w Gdańsku.

Pani Katarzyna wystąpiła w ponad 1000 przedstawień w Teatrze Wielkim Opery Narodowej, ma na swoim koncie solowe występny m.in. w „Jeziorze Łabędzim”, „Śmierci i 2018 10 27 PIKNIK 2018 foto p Salak 010dziewczynie”, „Dziadku do orzechów” czy „Śpiącej Królewnie”. Ma ogromne doświadczenie pedagogiczne. Od lat prowadzi zajęcia adaptacyjne dla dzieci zarówno w przedszkolach, jak i w ramach akcji organizowanych przez Teatr Wielki Operę Narodową „Paczka, pointa, piruet – czyli tajemnice baletu” czy „Rodzinne zabawy w Wielkim”.

Na zdjęciach ciężkie próby i efekt końcowy - występ podczas corocznego PIKNIKU

biedronka logo

informacyjne2019kl1