LOGO new PRrozbudowa 02Ruszyła strona internetowa o rozbudowie Szkoły Przymierza Rodzin nr 2: www.rozbudowaszkoly.pl

Jest to nowa strona z wieloma ciekawymi informacjami i zdjęciami, którą koniecznie trzeba zobaczyć!

Teraz jest ważne, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o rozbudowie Szkoły i możliwościach wsparcia tego projektu. To od nas zależy, czy już w 2020 roku nasze dzieci będą uczyły się w nowoczesnych pomieszczeniach pięknego budynku, będą miały obszerną aulę widowiskowo – sportową, przytulną świetlicę, stołówkę i ciekawe pracownie tematyczne.

Poinformujmy rodzinę, znajomych, wszystkie osoby, które mogą nas wesprzeć w tym wyjątkowym projekcie! To niezwykle istotne, ponieważ wiemy, jak wiele środków wymaga rozbudowa Szkoły. W akcji informacyjnej pomoże nowa strona internetowa: www.rozbudowaszkoly.pl
W szkolnym sekretariacie leżą ulotki papierowe, informujące o rozbudowie i możliwych formach wsparcia, które można zabrać i podarować potencjalnym darczyńcom.

Liczymy na wszelkie pomysły wspierające rozbudowę Szkoły i docierania do potencjalnych darczyńców.

biedronka logo

informacyjne2019kl1