2019 06 18 apel lizakowy 0120190619 zakonczenie rokuZakończenie roku szkolnego jak zwykle zaangażowało całą społeczność - na Mokotowie dzieci otrzymały na apelu lizakowym lizaki :) bo doceniamy też tych, ktorzy się nie spóźniają, zawsze są w szkole, działają artystycznie czy aktywnie biorą udział w wycieczkach albo ujmują życzliwością.

Były też wycieczki, np WYPRAWA CZTERECH MOSTÓW 4B, SPŁYW KAJAKOWY 5T albo KRĘCENIE CUKIERKÓW 3M, ostatnie HISTORYCZNE SPOTKANIA, FILM NA DZIEŃ RODZICA, PRZEDSTAWIENIE KÓŁKA TEATRALNEGO, WYRAFINOWANE DESERY KÓŁKA KULINARNEGO i wiele, wiele innych, na przykład DZIEŃ TALENTÓW na Kabatach oraz uroczyste POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH i POŻEGNANIE KLASY 3GIM, z którą już w ogóle pożegnaliśmy gimnazja....

Na sam koniec spotkaliśmy się na Mszy Św. w gościnnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła, gdzie wysłuchaliśmy mądrego i ujmującego kazania ks. proboszcza Jana Konarskiego oraz poruszającego i głębokiego przemówienia pani dyrektor Marzanny Rymszy-Leociak.

SZCZĘŚLIWYCH WAKACJI I PROSIMY NIE ZAPOMINAĆ O ZBIÓRCE NA PRZEBUDOWĘ SZKOŁY!

DO ZOBACZENIA 2 WRZEŚNIA!

rozbudowa 02