2019 09 15 rajd rowerowy 02eW niedzielę 15 września odbył się IX Rodzinny Rajd Rowerowy.

Wspaniała pogoda, ciekawa trasa i świetna zabawa - tak w kilku słowach można opisać tegoroczną integracyjną imprezę.
O 10:30 rozpoczęliśmy przejazd przez Las Kabacki. 11 km leśnych dróg pokonali wszyscy, nawet najmłodsi, uczestnicy rajdu. W tym roku odwiedziliśmy Wzgórze Trzech Szczytów czyli słynną Kazurkę, z której uczestnicy podziwiali panoramę Ursynowa i oraz rowerowe zjazdy i skoki.

Na Polanie Powsińskiej czekały już na nas ognisko, kiełbaski, napoje i słodycze. Po posiłku dzieci i dorośli brali udział w konkursach i zabawach sportowych. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji w swoich kategoriach wiekowych otrzymali słodkie nagrody. W rajdzie wzięło udział około 150 osób.

W organizacji imprezy pomagali nam uczniowie naszej szkoły na Kabatach: Jagoda Fijałkowska, Ala Łodko, Zosia Troniewska, Hela Salak, Oliwka Staszków, Hania Niemyjska, Zosia Latała, Sonia Slezkin oraz Mateusz Niewiński.

Do zobaczenia za rok!!!

biedronka logo