2020 01 09 DPS 5b 0022020 01 09 DPS 5b 014W czwartek 9 stycznia klasa 5b pojechała do Domu Pomocy Społecznej, aby spędzić trochę czasu z pensjonariuszkami ośrodka. Zawieźliśmy baaardzo dużo gier, za które niezwykle mocno dziękujemy Darczyńcom, oraz chęć do śpiewania (wraz ze śpiewnikami kolędowymi, które wcześniej klasa przygotowała z panem Michałem Markowskim).

Kiedy jedna grupa z panem Krzysiem odwiedzała leżące w pokojach Panie, aby śpiewać im kolędy, pozostali uczniowie z panią Izą grali w rozmaite gry planszowe z chętnymi Pensjonariuszkami w kawiarence Domu. Dzieci były bardzo zaangażowane; każda grupa kolędników przez około pół godziny śpiewała w kilku różnych pokojach, nieraz zachęcając do wspólnego śpiewu panie. Nasze działania koordynowała pani Małgosia Brzezińska, na co dzień pracująca w tym miejscu.

To był bardzo dobry czas, Panie cieszyły się występami a my jesteśmy wdzięczni, że po raz kolejny mogliśmy odwiedzić osoby z tego DPSu.

biedronka logo

rozbudowa szkola