Szanowni Państwo!
W związku z decyzją MEN i władz państwowych zajęcia w szkołach zostają zawieszone do 27 marca. W związku z tym:
- w czwartek i piątek (12 i 13 marca) szkoła na Mokotowie będzie pełniła funkcje opiekuńcze od 7.30 do 17.00. Ci z Państwa, którzy nie mogą zapewnić dzieciom opieki w tych dniach, mogą przyprowadzić je do szkoły. Obiady będą odwołane - proszę przygotować dzieciom odpowiednie posiłki.;
- uczniowie klas 7 i 8 pozostają w domu - obiady w Kabaczku dla młodzieży z Kabat proszę odwołać indywidualnie;
- od poniedziałku 16 marca do piątku 27 marca nie będziemy prowadzili zajęć opiekuńczych i dydaktycznych w budynkach na Mokotowie i Kabatach;
Dzieci powinny zabrać ze szkoły podręczniki i zeszyty ćwiczeń!
- od poniedziałku 16 marca w Librusie będziemy zamieszczać informacje od nauczycieli przedmiotów: zalecenia do samodzielnej pracy dla starszych uczniów lub do pracy pod nadzorem opiekunów dla dzieci z klas 1-3. Będziemy wykorzystywali różne możliwości pracy on-line: jutro spotykamy się w tej sprawie na nadzwyczajnej radzie pedagogicznej.
Pamiętajcie Państwo, że zalecenie GIS mówi o konieczności pozostawania dzieci w domu. My postaramy się o ciągłość nauczania, choć w nadzwyczajnych warunkach.
Wszystkie ważne informacje będziemy zamieszczali w Librusie!
Marzanna Rymsza-Leociak

biedronka logo