PROPOZYCJE KÓŁEK I WARSZTATÓW - 1. semestr roku 2020/21

PONIŻSZE OPISY SĄ PROPOZYCJAMI. ZAJĘCIA RUSZĄ, GDY BĘDZIE TO MOŻLIWE ZE WZGLĘDU NA BUDYNEK ORAZ NA LICZBĘ UCZESTNIKÓW.

PROSIMY O ODBIERANIE WIADOMOŚCI W LIBRUSIE I KONTAKT Z PROWADZACYMI W RAZIE PYTAŃ.

Zapisy na kółka oraz warsztaty klas starszych (4-8) przeprowadzimy, kiedy zaczniemy wszyscy pracować w budynkach na Racławickiej i będziemy dysponować niezmieniającym się planem.
Przepraszamy za zmiany, ale mamy nadzieję, że przysłużą się one lepszej organizacji pracy, zwłaszcza, że moment przeprowadzki już blisko!

Izabela Sawicka,

wicedyrektor szkoły

Początek roku szkolnego 2020/21

kosciol sw Michala 2020Msza święta 1 września 2020 r.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na uroczystą mszę świętą rozpoczynającą rok szkolny 2020/21.

Mszę będzie sprawował ksiądz Jan Konarski w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Puławskiej o godzinie 10.00.

Msza święta będzie transmitowana na youtube.

Rodziców i dzieci, które wezmą udział w nabożeństwie osobiście prosimy o założenie maseczek, dezynfekcję rąk (w kościele jest dużo dozowników) oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Wychowawcy klas poinformują Państwa o spotkaniach informacyjnych, które odbędą się po mszy świętej: o miejscu i godzinie spotkania oraz zasadach bezpieczeństwa.

1 września nie ma zajęć szkolnych ani opiekuńczych.

Marzanna Rymsza-Leociak

dyrektor szkoły