PRSzanowni Państwo,

Stowarzyszenie Przymierze Rodzin od początku lat 80. realizuje swoją misję pomocy rodzicom w wychowaniu dzieci w duchu nauki Kościoła katolickiego poprzez prowadzenie grup dziecięco-młodzieżowych zorganizowanych w Terenowych Ośrodkach Przymierza Rodzin przy parafiach (TOPR), działalność w świetlicach środowiskowych w Ursusie, Kutnie i Rawie Mazowieckiej oraz działalność dydaktyczną w trzech szkołach podstawowych, dwóch liceach oraz w szkole wyższej.

Jako Organizacja Pożytku Publicznego – jak co roku – zwracamy się do Państwa o przekazanie 1 % podatku na nasze cele statutowe. Zebrane środki przeznaczamy na:

- szkolenia wolontariuszy pracujących z dziećmi i młodzieżą,

- pomoc dzieciom i rodzinom w świetlicach,

- dofinansowanie obozów dziecięcych i młodzieżowych,

- stypendia socjalne, z których od zawsze korzysta część dzieci uczących się w naszych szkołach.

Zapraszamy do obejrzenia i rozesłania wśród znajomych spotu na temat 1% dla Przymierza Rodzin

Prosimy pamiętać o nas przy wypełnianiu PIT – KRS 0000091879

Dzięki Państwa hojności Stowarzyszenie Przymierze Rodzin może prowadzić tak szeroką działalność! Dziękujemy bardzo.

Magdalena Kiełczewska

Przewodnicząca Stowarzyszenia Przymierze Rodzin

Jeśli zdecydujecie się Państwo na przekazanie 1% swojego podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły,

prosimy o dopisanie informacji Szkoła z Mokotowa przy numerze KRS w zeznaniu.

logo nowe 1

rozbudowa szkola