BN2021Drodzy Członkowie i Sympatycy Przymierza Rodzin!


Przed nami Święta Bożego Narodzenia – czas, w którym świat zatrzymuje się nad tajemnicą przyjścia Boga do człowieka. To spotkanie z Bogiem, który daje się w pełni, bezwarunkowo i ryzykuje odrzuceniem przez nas, jest największym wyrazem Miłości, jakiej możemy doświadczyć w życiu.
Życzę Państwu, aby Nadzieja i Pokój wynikające z czułej obecności Boga, zagościły w te Święta w Państwa rodzinach.
Wszystkim członkom Przymierza Rodzin życzę, aby kolejny rok przyniósł jedność i radość z budowania naszej wspólnoty, która jest częścią Kościoła.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i troskę o rozwój Przymierza Rodzin i polecam nasze Stowarzyszenie modlitwie za wstawiennictwem bł. Edmunda
Bojanowskiego. 

Okres Bożego Narodzenia już na zawsze pozostanie dla Przymierza Rodzin czasem wspominania Założycieli naszego Stowarzyszenia. Dlatego już teraz
serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na Mszę Świętą w I rocznicę śmierci śp. Izabeli Dzieduszyckiej, śp. Adama Pietrzaka, a także Dyrektor Szkoły Podstawowej na Ursynowie – śp. Hanny Łączyńskiej. Msza Święta zostanie odprawiona 23 stycznia 2022 r. o godzinie 17.00 w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej 61. 


Po Mszy Świętej symbolicznie rozdamy opłatki i wręczymy odznaki Honorowego Członka Przymierza Rodzin. 
W tym roku z powodu pandemii rezygnujemy z tradycyjnego opłatka w szkole. 

Przewodnicząca Przymierza Rodzin
Marta Bejnar-Bejnarowicz

 

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej