2018 03 19 rekolekcje klas4 072018 03 19 rekolekcje klas4 03W ostatni zimowy poniedziałek uczniowie klas czwartych uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym.

Wraz z prowadzącym rekolekcje ks. Tomaszem Lukaszukiem odkrywali rolę Ducha Świętego w życiu chrześcijańskim, pięknie śpiewali z panem Piotrem  Motwickim. Kazanie podczas Mszy Świętej wygłosił ks. Jacek Zdzieborski.

Podczas pobytu w Ośrodku Misyjnym udało nam się obejrzeć kilka eksponatów przywiezionych z misji na Madagaskarze, w Peru. Na pewno wrócimy tam aby zwiedzić największe w Polsce Muzeum Misyjne.

Uczniowie klas czwartych, przygotowując się do rekolekcji wielkopostnych, przygotowywali klasowe Drogi Krzyżowe.