turniej1 W Dniu Sportu 16.06.2005 r. odbył się Turniej Szermierczy pomiędzy drużynami ze Szkół Przymierza Rodzin nr 2 oraz nr 3.

Zawody stanowiły dla początkujących adeptów sztuki szermierczej pierwszą, doskonałą okazję do sprawdzenia w prawdziwie sportowych warunkach umiejętności, nabytych w trakcie ostatniego roku intensywnych zajęć w tej dyscyplinie.   turniej2

Impreza została profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona przez trenerów i instruktorów obydwu placówek. Uczestniczyło w niej kilkudziesięciu młodych zawodników, którzy z ogromnym zaangażowaniem i pasją, pomimo stresu i braku doświadczenia, stanęli do współzawodnictwa.

 Rozgrywkom towarzyszyło właściwe takim wydarzeniom napięcie, jak i fantastyczna sportowa atmosfera, życzliwy doping przybyłych rodzin, kolegów oraz grona pedagogicznego. Dzięki temu bohaterom zmagań jeszcze bardziej zależało na zaprezentowaniu się z jak najlepszej strony i zajęciu jak najwyższych pozycji.

W rezultacie turniej był niezwykle udanym przedsięwzięciem, które jeszcze bardziej zmotywowało młodzież do dalszej pracy i szlifowania rozpoczętej edukacji na płaszczyźnie rywalizacji sportowej. Cieszymy się, że tak ciepło to wydarzenie zostało odebrane zarówno przez uczniów, jak i pozostałe osoby, biorące w nim udział. Oznacza to, że warto nadal planować podobne przedsięwzięcia i dokładać wszelkich starań, abyście w sporcie także szukali sposobu na życie i spędzanie wolnego czasu!

GRATULUJEMY SUKCESÓW!!!


logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej