2016 10 14 pasowanie pierwszakow 00114 października 2016 r. W naszej szkole odbyła się szczególna uroczystość.
Dzieci z klas pierwszych złożyły uroczyste ślubowanie, że od tej pory będą starały się być dobrymi uczniami i godnie reprezentować imię naszej szkoły. 2016 10 14 pasowanie pierwszakow 002

Na dowód tego, że świetnie sobie radzą z trudnymi zadaniami, uczniowie przedstawili zgromadzonym na sali rodzicom i bliskim kilka uroczych piosenek i wiersz o życiu i obowiązkach szkolnych.
Pani dyrektor Marzanna Leociak–Rymsza z nieskrywaną przyjemnością mogła  wszystkich pierwszaków przyjąć w poczet uczniów szkoły. Każdy z nich, na pamiątkę tej szczególnej chwili, otrzymał książkę „Nasza paczka i niepodległość. O sześciu polskich świętach." autorstwa p. Zofii Staneckiej oraz oczywiście dużą, kolorową kredkę.
Podczas naszej uroczystości dziewczynki z klas piątych miały okazję wspomnieć jak one przeżywały swego czasu te pierwsze dni w szkole. To były bardzo zabawne i wzruszające historyjki.
Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie i powędrowaliśmy do klas świętować wsród wielu domowych smakołyków Dzień Edukacji Narodowej.

logo nowe 1

rozbudowa szkola