Tegoroczny Dzień Niepodległości w naszej szkole obchodziliśmy na… chodząco. 2016 11 10 niepodleglosci 015

2016 11 10 niepodleglosci 025Wszystkie klasy wykazały się nie tylko ogromną wiedzą o Polsce, ale także wspaniałą kondycją fizyczną. Od rana klasy starsze odwiedzały sale klas młodszych, a potem podejmowały w swoich salach młodsze koleżanki i kolegów.

Każda klasa opowiadała gościom o wybranym zagadnieniu związanym z Polską: od geografii i kulinariów, poprzez osiągnięcia sportowe i kulturalne, aż po misje wojskowe, wynalazki i przedsiębiorczość. Wszystkie klasy wykazały się w podsumowujących wiedzę zabawach i zdobyły zaszczytny tytuł Chodzącej encyklopedii wiedzy o Polsce, a na deser mogły poczęstować się tortem z okazji „urodzin Polski”.

Na zakończenie dnia klasy starsze miały okazję pobawić się przy dźwiękach polskiej muzyki podczas Balu Niepodległościowego.

logo nowe 1

rozbudowa szkola