2019 03 24 zimowe igrzyska 001Zawody te to ogromna impreza, w której co roku biorą udział setki dzieci z różnych miast Polski. Nasza mała, ale niezwykle silna 2019 03 24 zimowe igrzyska 008ekipa, pokonała wszystkich i w kategorii r. 2008 - 2006 zdobyła I MIESCE z wielką punktową przewagą. Uczestnicy zdobyli 14 medali i ogromną ilość dyplomów za miejsca 1 - 6. Zobaczcie jak wyglądał nasz wyjazd Bo ich sukces to nie przypadek. To nie tak, że im się po prostu udało.

Wyjazd na igrzyska to nie tylko wystartowanie dzieci. To przygotowanie dobrego sprzętu, to treningi przed igrzyskami oraz w trakcie igrzysk, to zawsze dojadane wartościowe posiłki i zabierany prowiant, to każda w pełni przespana noc, to dyscyplina, porządek i odpowiedzialność, to indywidualny spokojny dom tylko dla naszej ekipy, to rozmowy i filmy motywacyjne, to opieka medyczna, to kondycyjno – rekreacyjne wycieczki, to wzajemna pomoc na starcie, to wyrobienie w zawodnikach poczucia przynależności do drużyny, do której naprawdę ciężko się dostać, to poczucie startów we wspólnym celu. Tak! czasami było za głośno, czasami było już ciężko, ale każdy z tej osiemnastki dał z siebie maksa podczas zawodów. To po prostu widać!

logo nowe 1

rozbudowa szkola