Pragnąc wspólnie cieszyć się z 30 lat istnienia naszej szkoły, serdecznie zapraszamy na Charytatywny Bal Szkoły Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego.


Do wspólnej zabawy karnawałowej zapraszamy całą społeczność szkolną – rodziców, nauczycieli, absolwentów szkoły i ich rodziców, członków Stowarzyszenia Przymierze Rodzin i rodziców z innych szkół "przymierzowych" oraz wszystkich przyjaciół i sympatyków naszej szkoły.

Poza wybornym jedzeniem, świetną muzyką i klimatycznymi wnętrzami Fortu, będą mieli Państwo świetną okazję do integracji. Na balu będziemy mogli spotkać się w mniej formalnym niż na co dzień otoczeniu. Będzie to okazja do zabawy, spotkań i rozmów, udziału w konkursie z nagrodami (tematyka warszawska), a także aukcji przepięknych rysunkowych cegiełek, przedmiotów przygotowanych przez utalentowanych nauczycieli oraz usług członków naszej społeczności. Zysk z balu zostanie przeznaczony na rozbudowę szkoły.

Zapraszamy 25 stycznia 2020 r. o godz. 21:00 do Fortu Sokolnickiego przy stacji metra Plac Wilsona. Szczegóły dotyczące rezerwacji i zakupu biletów wkrótce na szkolnej stronie facebookowej oraz stronie www.rozbudowaszkoly.pl

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu organizatorów

Marzanna Rymsza-Leociak

Dyrektor szkoły

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej