dom1W tym roku naszą filią na Kabatach (klasy 7-8) opiekować się będzie ojciec Rafał Szymko, dominikanin ze Służewa, który prowadzi duszpasterstwo młodzieży "Rejs". O. Rafał będzie przychodził do naszej szkoły raz w miesiącu, będzie wtedy okazja do indywidualnych rozmów. Spotkamy się z nim także podczas mszy świętych w pierwsze piątki miesiąca.
 
Nasze związki z dominikanami są bliskie od lat. Ojcowie Wojciech Jędrzejewski, Stach Nowak i Łukasz Detmer w poprzednich latach prowadzili dla nas rekolekcje. A o. Rafał Skrobacz od kilku lat opiekuje się naszą szkołą i odprawia msze święte, na których spotykała się społeczność gimnazjum, a obecnie klas 7-8.dom2
Jeden z naszych absolwentów, ś.p. Antoni Marczewski, został bratem zakonnym.
 
Wszystkim im jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, prowadzenie duchowe i bliskie relacje i polecamy ich często w naszych modlitwach.

 

 

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej